Enova EC-A1-PLMM2-4 kabel instrumentalny Jack – Jack 6,3mm mono 4m

79,00 

Opis

Profesjonalny, konfekcjonowany kabel instrumentalny z dodatkową izolacją przewodzącą PE wyposażony w wysokiej jakości złącza ENOVA wykonane z metalu. Ręcznie robione produkty dostarczane są ze 100% kontrolą działania.

Kabel przeznaczony jest do niesymetrycznych połączeń audio dla sygnałów analogowych.

Izolacja zewnętrzna w kolorze czarnym jest elastyczna i wytrzymała. Przewód został wykonany z wysokiej jakości drutów miedzianych OFC (miedź beztlenowa).

Izolacja wewnętrzna przewodu wykonana jest z materiału FPE. Elastyczny PolyEster (FPE) to zaawansowany technologicznie materiał, który łączy w jednym materiale różne właściwości, takie jak wytrzymałość, elastyczność i odporność na temperaturę.

Kabel jest ekranowany spiralnym ekranem przeciw zakłóceniom elektromagnetycznym oraz dodatkową przewodzącą warstwą PE.

Kabel ENOVA serii A1 idealnie nadaje się do zastosowań w systemach mobilnych. Strona www: https://enova-connectors.com/cables/audio-cables/482/0.2-m-1/4-plug-2-pole-jack-jack-instrument-cable-with-conductive-pe-shielding?number=EC-A1-PLMM2-4

Specyfikacja techniczna:

Seria: A1

Typ złączy: XLR męski / Jack TS ¼”

Złącza Enova serii XL oraz PL

Cond. D.C.R. Ohms / 1 km <84

DC resistance Ohms / 1 km <36

Pojemność żyła / ekran 102pF / m

Temperatura pracy: -20°C do + 60°C

Długość: 4m

Średnica zewnętrzna: 6,5mm

Żyła sygnałowa: 24AWG, 0.226 mm² (46 drutów 0.12 mm2)

O producencie:

Enova to nowa Szwajcarska marka na rynku profesjonalnych złączy sygnałowych, głośnikowych, sieciowych (Ethernet) oraz zasilających a także okablowania.

Produkty Enova tworzą ludzie od wielu lat związani z profesjonalną branżą audio. Współpracowali oni przy wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań dostępnych na rynku.

Sprawdzone materiały oraz staranne wykonanie gwarantuje długotrwałą i bezawaryjną pracę a także pewność połączeń elektrycznych.

Portfolio produktowe sukcesywnie się zwiększa oferując wysokiej jakości, profesjonalne rozwiązania będące świetną alternatywą dla istniejących obecnie na rynku produktów.