Wzmacniacz gitarowy JEREMI GA-15

369,00 

Opis

  • Praktyczny wybór – Wzmacniacz gitarowy JEREMI GA-15 wyposażony jest w 6,5-calowy głośnik o mocy wyjściowej 15W, idealny jest do użytku codziennej praktyki gry na gitarze. Model GA-15 w porównaniu do wyższych modeli, różni się m. in. mniejszą mocą. Jest to idealny wybór, jeżeli szukasz niedużego wzmacniacza do warunków domowych, a oczekujesz profesjonalnego brzmienia, które pozwoli usłyszeć wszystkie detale podczas ćwiczeń.
  • Czysty dźwięk – GA-15 wzmacniacz gitarowy do gitary elektrycznej z 2 kanałami (czysty i przesterowany), to doskonałe narzędzie dla początkującego gitarzysty bez zbędnych efektów i brzmień, które mogą przeszkadzać gitarzyście, który dopiero zaczyna się uczyć w wychwyceniu czystego brzmienia gitary i oceny prawidłowości techniki gry. GA-15 dysponuje 2 kanałami czystym i przesterowanym więc doskonale przenosi naturalny dźwięk gitary bez żadnego niepotrzebnego „upiększania”. Trójpasmowy korektor  Bass/Middle/Treble, wyposażony jest w efekt DRIVER pozwalający ustawić naprawdę agresywne brzmienie.
  • Interfejs wejściowy/wyjściowy – Wejście instrumentalne Jack 6.3mm i wyjście słuchawkowe Jack 6.3mm. umożliwiają podłączenie gitary oraz słuchawek.
  • Trwała konstrukcja – Wyposażony w stalowe narożniki chroniące wzmacniacz przed uszkodzeniem.
Marka
Symbol
GA-15
Znak zgodności
CE
Okres gwarancji
24 miesiące
Dane Techniczne
Typ produktu
Wzmacniacz Gitarowy
Rodzaj produktu
Tranzystorowy
Moc [W]
15
Głośnik
8Ohm/6.5″/15W
Efekt
Driver
Korektor
BASS (tony niskie)
MIDDLE (tony średnie)
TREBLE (tony wysokie)
Przyłącza wyjściowe
1 x słuchawki – Jack 6.3mm
Przyłącza wejściowe
1 x gitara – Jack 6.3mm
Dane fizyczne
Kolor
Czarna obudowa
Srebrny Grill
Wysokość [mm]
340
Szerokość [mm]
185
Głębokość [mm]
320
Waga netto [kg]
6
Opakowanie
karton
Wymiary opakowania [mm]
355 x 208 x 334

Informacje dodatkowe

Kod EAN

5904261402588